Вивчення будь-якої мови завжди починається із занурення у культуру народу-носія мови. Це стосується іноземних студентів, які приїхали до нашої країни на навчання.
Свято, традиції, рід – ці слова ніколи не втрачають своє значення. Адже в усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається Богом і людьми, блукає світом і ніде не може знайти притулку, бо загублений для свого народу.
Саме тому на кафедрі україністики існує розмовний клуб «Ukrainian Speaking Club». На своїх засіданнях члени клубу знайомлять іноземних однокурсників з народними звичаями, святами та національними стравами, які вже стали засобом збереження української ідентичності.
Єдина справжня розкіш - це розкіш людського спілкування.
Корисні поради щодо дотримання умов карантину від наших іноземних студентів.
Малиновий дзвін, малинове лихо,
Як тихо ступає життя у полин
І лине горіти туманам на втіху,
Малинове лихо, малиновий дзвін,
Чорнобильський дзвін...
Ліна Костенко
Саме тому перед великодніми святами студенти-іноземці отримали гарну нагоду: вкотре долучитись до народних традицій, пов'язаних із найулюбленішим весняним святом усіх християн - Великоднем. Ділились духом свята студенти-фармацевти: показували пасхальні традиції, грали в ігри, танцювали. Такі зустрічі - це завжди привід для посмішок, тепла та дружньої атмосфери.
... що правопис 1926 року іменник називав речівником;
... що випередити іменник у кількості слів неспроможна жодна частина мови.
... що порівняно з іменниками дієслів удвічі менше;
... що в 11-томному Словнику української мови нараховується близько 135 тис. слів. Серед них іменників майже половина.
Ми послухали, познайомилися з кухнями народів світу і ... обрали вареники :) А їли борщ, зварений власноруч!
Чому "майже"? Тому що це звання ще треба вибороти, показавши успішну бойову підготовку на перших іспитах.
Як ми змінювали уявлення та знайомилися зі столицею...
Чому б не почати занурення у найромантичніший день року? - запитали себе вітчизняні студенти фармацевтичного факультету. І втілили це у життя, запросивши до себе студентів підготовчого відділення.
Інсценування заручин та викупу, показ презентаій та відео кліпів - такий формат знайомства з українською культурою був цікавим та пізнавальним. Студенти залишили аудиторію з позитивними емоціями, яскравими враженнями, новими друзями та сподіваннями на наступну зустріч.
Занурення у колорит козацького селища. "Мамаєва слобода"
Освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу...